servis01Radio Dechovka vysílá na středních vlnách (SV), na kmitočtu AM 1233 kHz. Přinášíme vám několik technických informací a praktických rad, jak mít příjem 1. dechovkového rádia co nejkvalitnější.

header-old-country-polka-time

Poslechněte si pořad Old Country Polka Time, který v USA vysílají pro české imigranty krajané Jana a Libor Vítů.


liborjana vitu old country polkaHrají známé české písničky s věnováním a navrací tak krajanům vzpomínky na jejich rodnou zem.

Jejich pořad si můžete pustit na Radiu Dechovka vždy v noci z pátku na sobotu v 01:00 hodinu a v repríze potom v sobotu a v neděli v 11:00 hodin. Současně je pořad vysílán i na michiganském rádiu v USA,  se kterým Vítů taktéž spolupracují a šíří tak českou dechovku v Americe.

"Jsme oba - Libor i já rození Moraváci , já od Hodonína a Libor z Kuželova. Než jsme přišli sem (žijeme zde 45 let), žili jsme a pracovali 8 let na Slovensku v Banske Štiavnici, takže nám Slovenština nedělá problémy. Máme spoustu známých muzikantů, kteří tu u nás vystupovali a zásobili nás muzikou. Také jsme si obstarali hodně sami a díky Evě a Vaškovi, kteří nám doplnili naši sbírku nádhernou hudbou, můžeme hrát a hrát. Jen naši posluchači mají rádi ty "staré", které znají online kasina. Když posloucháme vaše Radio Dechovka, tak je to jako doma. Naše rodina žije na Slovensku i na Moravě. Jsme moc rádi, že se vám to líbí, a že s námi chcete spolupracovat. Jsme už staří, ale snad  ještě chvili budeme rozdávat lidem radost a usměvy!"

 

Jejich stránky si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

140614-narozeniny--frontV sobotu 14. června 2014 jsme společně s vámi slavili páté narozeniny RD. Podívejte se na fota ze slavnosti, která proběhla před naším studiem, na perónu nádražíčka v Kojeticích.

140505-skola-ve-studiu-frontV pondělí 5. května se o 13. hodině chystala školní výprava dětí z Kojetic do Prahy na vyhlášení soutěže. Pozvali jsme je do studia, protože v rádiu ještě nikdy nebyly. A dokonce uhodly i odpověď kde jsem Pouze na zeměkouli.

Radio Dechovka: Dechovkový kalendář

Aktuální pozvánky na kulturní akce vám nyní nabízíme přímo ve vysílání. Kulturní servis vysíláme každý všední den vždy v 07:45 a dále během vysílání.

Radio Dechovka: Dechovkový kalendář

Programové tipy

 header-old-country-polka-time

Old Country Polka Time
Pořad krajanů Jany a Libora Vítů z USA
Současně je pořad vysílán i na michiganském rádiu v USA a tak se šíří česká dechovka v Americe.

 

adostSpotřebitelský magazín A DOST! a moderátor Jan Tuna na Radiu Dechovka. Každou sobotu a neděli od 10 hodin uslyšíte, jak dopadly testy výrobků a dozvíte se rady, jak nenaletět na triky obchodníků.

 

 

 


 

Prohlédněte si celé programové schéma...

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 23:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.
Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...