Radio Dechovka: Klub posluchačů

Staňte se členem Klubu posluchačů Radia Dechovka, získejte klubové slevy na promo předměty a těšte se na klubové akce, které pro vás do budoucna připravujeme.

Vážení posluchači, dámy a pánové, milovníci dechové hudby,

Radio Dechovka: Klub posluchačůod samého začátku našeho vysílání 7. července 2009 nás svým ohlasem stabilně ujišťujete, že první dechovkové radio poslouchají lidé komunikativní, přátelští, pozitivně naladění. Dostáváme od vás stále mnoho e-mailů a dokonce i řadu různých poštovních zásilek, včetně pohlednic ze zahraničí.

Za vaše náměty, postřehy a především za projevenou radost z poslechu naší stanice jsme velmi rádi a děkujeme.

Radio Dechovka: Klub posluchačůNechceme být radiem, které vytváří jen neosobní program a ve skutečnosti ani moc netuší, kdo jsou jeho posluchači. Hodláme pro vás postupem času připravovat čím dál tím více aktivit založených na mnohem osobnějším kontaktu. A to nejen ve vysílání a na internetu, ale také v reálném světě – tam kde žijete, bavíte se, řešíte problémy.Toto tvrzení sice zatím může vzbuzovat dojem planých slov, protože dosud vykonaná práce ještě nemá tolik viditelných výsledků. Věřte ale, že už vznikají nezbytné základy mnoha smělých plánů. Některé z nich vás mile překvapí už relativně brzy, k jiným povede o něco delší cesta.

Velmi nás potěší, když přijmete naši nabídku a stanete se členy Klubu Radia Dechovka. Stačí vyplnit jednoduchý elektronický formulář. Pravidelně vás budeme e-mailem upozorňovat na to nejvýznamnější, co se chystá do vysílání nebo na internetové stránky, aby vám neunikla žádná soutěž, rozhovor se zajímavým hostem či novinka na webu. Získáte klubovou slevu na promo předměty z chystaného eShopu a přibývat budou postupně i další výhody.

Registrační formulář do Klubu posluchačů Radia Dechovka najdete pod touto ikonou Radio Dechovka: Ikona registrace do Klubu posluchačů v pravém horním, modře zabarveném sloupci s titulkem Klub. Tam se také budete vždy přihlašovat zadáním uživatelského jména a hesla.

Prosíme všechny posluchače, kteří si už v minulosti vytvořili uživatelské jméno na provizorním webu www.dechovka.net, aby si jej na nových internetových stránkách Radia Dechovka založili nově. Využíváme jiný systém, tento krok je tedy nezbytný. Děkujeme za pochopení.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...