Radio Dechovka: Čaj o čtvrté

Zpěvačka Strahovanky Marta Adámková vás provází půlhodinkou plnou hudby a povídání o lidech z hudební branže. Pořad vysíláme vždy v úterý od 16:00 hodin.

Čaj o čtvrté je další pořad v programu Radia Dechovka. Půlhodinový blok písniček a poutavého povídání uvádí zpěvačka Strahovanky.

Radio Dechovka: Marta AdámkováMarta Adámková, dlouholetá posila moderátorského týmu prvního dechovkového radia, přináší zajímavé novinky i drby o svých kolezích zpěvácích a zpěvačkách, muzikantech i dalších lidech z hudební branže. Někdy přivede do studia hosta, ať již z oblasti hudby, nebo z nějakého jiného oboru, a k tomu povídá o všelijakých zajímavostech z domova i ze světa.

Své dotazy, postřehy, připomínky a jakékoliv další příspěvky do pořadu adresujte přímo moderátorce na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Čaj o čtvrté můžete poslouchat na Radiu Dechovka každé úterý od 16 hodin – premiéru pořadu uvádíme vždy každý druhý týden, následující týden vysíláme reprízu.

Radio Dechovka: Moderátoři a redaktořiČaj o čtvrté moderuje Marta Adámková.ico_mic2Podrobnosti o dalších pořadech Radia Dechovka najdete v rubrice Program > Pořady.ico_hodiny2Seznamte se s celým programovým schématem Radia Dechovka.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 23:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 23:00 do 00:00 hodin
Svět dechovky –
velké dechové orchestry

Radio Dechovka: Svět dechovky
Radio Dechovka: Václav Hlaváček
Kapelník Krajanky Václav Hlaváček uvádí hodinový pořad.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...