Radio Dechovka: Písničky s Miloněm

Radio Dechovka uvádí exkluzivní pořad Miloně Čepelky, půlhodinový týdeník Písničky s Miloněm. Jeho relaci poslouchejte v pondělí a pátek od 16:00 hodin.

Miloň Čepelka si splnil svůj sen, mít výhradně dechovkové radio – od ledna 2011 je moderátorem Radia Dechovka. Připravuje pořad Písničky s Miloněm. První dechovkové radio jej vysílá dvakrát týdně, a to vždy v pondělní premiéře a v páteční repríze.

Radio Dechovka: Miloň ČepelkaMiloň sestavuje svůj půlhodinový autorský pořad z muziky dle vlastního výběru. K ní přidává mnohé zajímavosti nejen ze světa dechové hudby. A že má tato významná osobnost české kultry, nesmírně činorodý a ryze originální člověk co říci, o tom není žádných pochyb.

Jistě jej znáte coby herce a jednoho ze zakládajících členů Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Je také scénáristou, básníkem, prozaikem, samozřejmě moderátorem a jako autor písňových textů obohatil repertoár nejedné naší dechové kapely. Dost možná znáte slova řady písniček, jejichž texty pocházejí právě z jeho autorského pera...

Nenechte si tedy ujít příležitost k osobnímu setkání s Miloněm Čepelkou na Radiu Dechovka. Těší se na vás každé pondělí a pátek ve čtyři odpoledne v oblíbeném pořadu Písničky s Miloněm.

Radio Dechovka: Moderátoři a redaktořiPísničky s Miloněm moderuje Miloň Čepelka.ico_mic2Podrobnosti o dalších pořadech Radia Dechovka najdete v rubrice Program > Pořady.ico_hodiny2Seznamte se s celým programovým schématem Radia Dechovka.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 23:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 23:00 do 00:00 hodin
Svět dechovky –
velké dechové orchestry

Radio Dechovka: Svět dechovky
Radio Dechovka: Václav Hlaváček
Kapelník Krajanky Václav Hlaváček uvádí hodinový pořad.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...