Máme nový přehrávač vysílání. Spouští se ikonou v podobě starého rozhlasového přijímače v záhlaví našeho webu. Jaké jsou funkce nového přehrávače a jak se ovládají?

Jistě jste nepřehlédli drobnou změnu v záhlaví našich internetových stránek. Vysílání Radia Dechovka nyní spouští jedna centrální ikona. Kliknutím na obrázek starého rozhlasového přijímače spustíte nový přehrávač. Ten je vyhotoven modernější technologií a neměl by působit žádné potíže, ať už k prohlížení webu používáte jakýkoliv internetový prohlížeč (Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome).

Přímo v novém přehrávači můžete samozřejmě regulovat hlasitost zvuku, přepínat mezi jeho vysokou a střední kvalitou a využít můžete i tlačítko pro rychlé otevření webu Radia Dechovka. Jak se jednotlivé funkce ovládají?

Radio Dechovka: Poslouchejte nás v novém přehrávači

Radio Dechovka: Číslo 1Kliknutím na číslici 64 se přehrávač přepne na střední kvalitu zvuku (MP3 64 kbs), která je vhodná pro uživatele pomalejšího připojení k internetu.

Radio Dechovka: Číslo 2Kliknutím na číslici 128 lze přehrávač přepnout zpět na vysokou kvalitu zvuku (MP3 128 kbs).

Radio Dechovka: Číslo 3Posuvným ovladačem je možné regulovat hlasitost zvuku – je potřeba kliknout na posuvník levým tlačítkem myši, držet tlačítko stisknuté a pohybovat myší vlevo (pro ztlumení) nebo vpravo (pro zesílení).

Radio Dechovka: Číslo 4Kliknutím na tlačítko s popiskem "www" rychle otevřete web Radia Dechovka.

Samozřejmě zůstává funkční i původní verze přehrávače v okně Play.cz a stejně tak jsou nadále k dispozici odkazy na spuštění našeho vysílání přímo v některém externím softwarovém přehrávači, který máte nainstalovaný ve svém počítači (jako je WinAmp, VLC, Windows Media Player a další). Všechny volby jednotlivých formátů (WMA, AAC+, MP3) a jejich různých kvalit najdte v levém sloupci v menu s titulkem Poslouchat (hned pod místem, kde se zobrazuje název právě hrající písničky).

ico_vysilac1Podrobnosti o příjmu Radia Dechovka se dozvíte v rubrice O radiu > Jak nás naladíte.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...