O čem si v pořadu Čaj o čtvrté povídala Marta Adámková se zpěvačkou Zorkou Kohoutovou? Poslechněte si záznam celého rozhovoru a prohlédněte si také fotografie ze studia.

Radio Dechovka: Zorka Kohoutová vzpomínala v Čaji o čtvrtéVeřejně vystupuje již od roku 1952, kdy na žádost Nataši Golové začala tuto herečku zastupovat v zájezdním představení. O dva roky později dostala angažmá (nejprve jako konferenciérka) v orchestru Karla Valdaufa. Ten v ní probudil vztah k lidovce, brzy pro ni skládal písničky "na míru" a nezůstalo jen u nich...

To je jen velmi stručný výběr z pamětí na počátky úspěchů Zorky Kohoutové, která mimochodem v dubnu oslavila úctyhodné kulatiny.

Známá zpěvačka byla hostem Marty Adámkové v pořadu Čaj o čtvrté. O čem všem si dámy ve vysílání povídaly?

Řeč byla nejen o začátcích, ale i o dalších milnících celoživotní Zorčiny kariéry. Samozřejmě nemohlo chybět ani téma pěveckých a životních partnerů. A ani to pochopitelně nebylo vše.

Radio Dechovka: Čaj o čtvrté
Více se o pořadu Čaj o čtvrté dozvíte
v rubrice Program > Pořady > Čaj o čtvrté.


Čaj o čtvrté se Zorkou Kohoutovou jsme vysílali v premiéře v úterý 21. 6. 2011, následná repríza byla na programu následující úterý 28. 6. 2011. Pro případ, že jste ani jedno z uvedení pořadu nestihli, můžete si záznam celého rozhovoru přehrát ve zvukovém archivu nebo přímo zde kliknutím na ikonu s šedou šipkou:

Dámskou jízdu Marty Adámkové a Zorky Kohoutové pohotově zvěčnil zvukový mistr Jirka Pošík. Prohlédněte si fotografie ze studia...

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Radio Dechovka: Na kávičkuPodrobnosti o všech dosavadních rozhovorech včetně fotografií ze studia najdete v rubrice Program > Na kávičku.

ico_hudba3Záznamy všech rozhovorů i aktuální vydání periodických pořadů si můžete kdykoliv přehrát v rubrice Audio: Zvukový archiv.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...