Reklama na Radiu Dechovka je díky svému zacílení na věkovou skupinu mimořádně efektivní a výhodná v porovnání s ostatními médii.

Obchodní oddělení Radia Dechovka nabízí komplexní servis v oblasti rozhlasové reklamy. Připraví pro vás kampaň na míru. Navrhne odpovídající formu reklamního spotu a stanoví ideální schéma jeho vysílání. Vše s ohledem na požadované cíle a veškeré aspekty propagovaného produktu či služby.

Jako podpůrný prostředek reklamní kampaně je k dispozici prostor pro reklamu na internetových stránkách Radia Dechovka. Využít lze od standardního banneru až po speciální grafické formy postavené na moderních webových technologiích.

Jakékoliv dotazy rádi zodpoví obchodní zástupci při osobní konzultaci. Neváhejte kdykoliv zavolat.

Radio Dechovka: Fotoalbum   •   Telefon: +420 311 280 282   •   E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...