Radio Dechovka bude od 27. 11. prvním radiem vysílajícím z malebného venkovského nádražíčka. Studio stěhujeme do Kojetic. 

Radio Dechovka: Stěhujeme se do KojeticPamětníci si jistě vzpomenou, že tomu 28. prosince budou přesně dva roky, co se studio Radia Dechovka přesunovalo do domku na návsi ve středočeském Předboji. Od té doby jsme se ale trochu rozrostli – co do počtu lidí i aktivitami – a potřebujeme zkrátka více prostoru. Proto se nyní opět stěhujeme.

Nové působiště prvního dechovkového radia najdete co by kamenem dohodil od toho současného, a to ve středočeských Kojeticích. Výhodu obce představuje poloha na dráze. Navíc právě nádražíčko (vidíte na fotografiích) se stane naším novým sídlem. Studio bude přímo v dopravní kanceláři a čekárně malebného venkovského nádraží. Takže cestou k nám si uděláte jen výlet vlakem, z něhož vystoupíte prakticky přímo do studia.
To bude od 27. listopadu 2011 nadmíru aktuální. V novém sídle totiž chystáme každou neděli od 11 do 15 hodin pravidelný den otevřených dveří. Všichni posluchači budou v prostorném studiu vítáni. Mezi 13. a 14. hodinou se navíc jeden z hostů promění v hudebního redaktora. Dostane příležitost vybírat písničky do živého vysílání.
Držte nám tedy jako obvykle palce, aby se celé stěhování podařilo dotáhnout do úspěšného konce v plánovaném termínu a my mohli uvítat ve studiu první z vás již ve zmiňovanou neděli 27. listopadu. Oficiální pozvánku najdete zde na našich internetových stránkách a uslyšíte ji od našich moderátorů ve vysílání.Pamětníci si jistě vzpomenou, že tomu 28. prosince budou přesně dva roky, co se studio Radia Dechovka přesunovalo do domku na návsi ve středočeském Předboji. Od té doby jsme se ale trochu rozrostli – co do počtu lidí i aktivitami – a potřebujeme zkrátka více prostoru. Proto se nyní opět stěhujeme.

Nové působiště prvního dechovkového radia najdete co by kamenem dohodil od toho současného, a to opět ve středních Čechách, v Kojeticích. Výhodu obce představuje poloha na dráze. Navíc právě nádražíčko (vidíte na fotografiích) se stalo naším novým útočištěm. Studio je přímo v dopravní kanceláři a čekárně malebného venkovského nádraží. Takže cestou k nám si uděláte výlet vlakem, z něhož vystoupíte prakticky přímo do studia.

Radio Dechovka: Stěhujeme se do Kojetic

Držte nám tedy jako obvykle palce, aby se celé stěhování podařilo dotáhnout do úspěšného konce v plánovaném termínu.

Dodejme, že oficiální sídlo Radia Dechovka zůstává v Předboji. Nemění se tedy ani adresa pro doručování poštovních zásilek (viz rubrika O radiu > Kontakty).

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

27.11:2011 DOPLNĚNO:
V první den, kdy jsme z nového studia na kojetickém nádražíčku vysílali, jsme pro vás pořídili několik fotografií. Zachycují vysílajícího Romana Mishku, kterému přijely sekundovat také Radka Macháčková, Iveta Chuchvalcová a samozřejmě i pan ředitel.

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...