Božejáci zahrají v Divadle ABC v neděli 15. dubna od 14:00 hodin. Využijte slevu 100,- Kč na vstupenku pro posluchače RD. Soutěž o vstupy zdarma již byla uzavřena.

Radio Dechovka: Dechovkové legendy

V Divadle ABC pokračují v neděli 15. dubna 2012 od 14:00 hodin Dechovkové legendy. Mezi kapely, které nám Josef Zíma v rámci tohoto projektu představuje, se tentokrát zařadí nejstarší hasičská dechovka u nás. Jihočeští Božejáci jsou, co se průměrného věku svých členů týká, mladou kapelou. Její repertoár tvoří nejen dechovka, ale také úpravy populárních písní.

Další informace najdete na internetových stránkách projektu Dechovkové legendy.

 

Sleva pro všechny a soutěž o vstupné zdarma

Pro všechny posluchače Radia Dechovka je opět připravena sleva ze vstupného ve výši 100,- Kč. Jak ji získat, se dozvíte u pozvánky na koncert v Dechovkovém kalendáři.

Navíc jsme pro vás přichystali soutěž. Prvních deset správně odpovědivších získá každý dva vstupy zcela zdarma. Stačí odpovědět na tuto soutěžní otázku: Na jaký hudební nástroj hraje kapelník Božejáků Pavel Skalník? Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 12. 4. do 12:00 hodin. Do předmětu napište: "Božejáci" a pod odpověď na soutěžní otázku nezapomeňte uvést své plné jméno. Na to bude výhercům vystavena rezervace v pokladně Divadla ABC. Nebude tedy třeba nikde předem vyzvedávat vstupenku, nebo čekat na její doručení. Postačí před začátkem koncertu přijít do divadla a ohlásit se u kasy. Výherce budeme o výhře informovat obratem e-mailem. Proto v den, kdy odpověď odešlete, kontrolujte svou e-mailovou schránku! Hodně štěstí.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...