Radio Dechovka čelí systematickému útoku podvodníka. Dnes proto podalo trestní oznámení. Žádáme posluchače i současné či potenciální obchodní partnery o zvýšenou obezřetnost.

Radio Dechovka: RD podalo trestní oznámení na podvodníkaJiž začátkem letošního února jsme vás upozorňovali na podvodníky, kteří se na internetu vydávají za Radio Dechovka a jeho pracovníky. Situace má bohužel další závažný vývoj.

Pravděpodobně jedna konkrétní osoba se vydávává za ředitele Radia Dechovka Romana Culka a jeho jménem se snaží vést nejrůznější jednání včetně obchodních a personálních. Zřejmě stejný člověk také vystupuje jako moderátor Radia Dechovka Roman Mischka, dále jako člen kapely Libkovanka a vyloučené není ani to, že se vydává i za další pracovníky prvního dechovkového radia či osoby nějak spojené s Radiem Dechovka nebo dechovou hudbou obecně. Toto podvodné vystupování je nejčastěji vedeno prostřednictvím e-mailu. Zaregistrovali jsme však také aktivity dotyčného na sociální síti Facebook. Současně tento člověk zakládá internetové stránky ve skutečnosti neexistujících internetových rádií a tato vydává za další projekt ředitele Radia Dechovka Romana Culka. Postupně takto odhalujeme další a další podvodné aktivity. Jejich množství dosáhlo neúnosné meze a především jejich charakter překročil hranice pouhé nepříjemnosti. Jedná se o systematické dlouhodobé obtěžování, hrubý zásah do osobnostních práv jednotlivců, znevažování dobrého jména a důvěryhodnosti Radia Dechovka, poškozování obchodních zájmů společnosti provozující první dechovkové radio a další důsledky. Bližší podrobnosti v tuto chvíli nemůžeme uvádět.

Radio Dechovka se po konzultaci s právním zastoupením obrátilo jménem svého provozovatele, společnosti RadioPraha s.r.o., na Policii České republiky a v úterý 31. července 2012 podalo trestní oznámení. Další kroky budou vedeny v rámci oficiálního vyšetřování.

Do uzavření případu a vyřešení situace vás tedy zdvořile žádáme o důslednou obezřetnost v případě, že by vám bylo jménem kteréhokoliv z pracovníků Radia Dechovka cokoliv nabízeno jen prostřednictvím elektronické pošty (pozor, podvodník v minulosti dokázal odesílat e-maily tak, aby vypadaly, jako by pocházely ze schránek s naší adresou @radiodechovka.cz). V případě jakýchkoliv pochybností nás můžete kontaktovat telefonicky (viz rubrika O radiu > Kontakty).

Radek Blažek, tiskový mluvčí Radia Dechovka

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.
Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...