Eva a Vašek přijeli na rozhovor do Radia Dechovka. Povídali si s Františkem Dočkalem i posluchači. Poslechněte si záznam vysílání a podívejte se na fotografie ze studia.

Radio Dechovka: Na kávičku – Eva a VašekVěrní příznivci prvního dechovkového radia si jistě vzpomenou, že Eva a Vašek už u nás byli. První rozhovor nám poskytli v dubnu 2010, ještě v našem původním studiu na návsi v Předboji. Tehdejší jejich návštěvu si můžete připomenout v článku Exkluzivní rozhovor s Evou a Vaškem: Co prozradili?

Od té doby ale uběhla spousta času, téměř tři roky, a tak byl nejvyšší čas zjistit, co je u oblíbeného dua nového, co připravují, kam se chystají. Proto jsme Evu a Vaška opět pozvali Na kávičku.

Jsme velmi rádi, že pozvání přijali a v sobotu 19. ledna 2013 po obědě dorazili na nádražíčko v Kojeticích, odkud vysíláme. Krátce po 13. hodině, vesele neladění, usedli Eva s Vaškem k mikrofonům a dali se do řeči s Františkem Dočkalem...

Celý rozhovor si můžete přehrát ze záznamu – spustíte jej zde kliknutím na ikonu s šedou šipkou:

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

František Dočkal během rozhovoru s Evou a Vaškem, Eva a Vašek ve studiu Radia Dechovka

Radio Dechovka: Na kávičkuPodrobnosti o všech dosavadních rozhovorech včetně fotografií ze studia najdete v rubrice Program > Na kávičku.

ico_hudba3Záznamy všech rozhovorů i aktuální vydání periodických pořadů si můžete kdykoliv přehrát v rubrice Audio: Zvukový archiv.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...