Prožijte atmosféru čtvrtých narozenin Radia Dechovka ještě jednou! Poslechněte si reprízu vysílání z perónu v Kojeticích u Prahy v noci z úterý na středu. Tři minuty po půlnoci je pro vás připraven celý narozeninový pořad.

Radio Dechovka: Narozeniny RD v reprízeUžijte si ještě jednou celé tři hodiny v milé společnosti, s živou muzikou a moderátory Radia Dechovka, Romanem Mischkou a Martinem Pohodou. Repríza pořadu je pro vás připravena na noc z úterý na středu 26.06.2013 0:03 hodin, hned po časovém znamení. 

Radio Dechovka vám přeje hezký poslech.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...