V sobotu 14. června 2014 jsme společně s vámi slavili páté narozeniny RD. Podívejte se na fota ze slavnosti, která proběhla před naším studiem, na perónu nádražíčka v Kojeticích.

IMG 1572Rok se s rokem sešel a perón našeho venkovského nádražíčka v Kojeticích u Prahy ožil stejně jako vloni narozeninovou slavností. Radio Dechovka je tu s vámi už pět let. A to se sluší jak se patří oslavit. Na sobotní jedenáctou hodinu jsme pozvali všechny naše moderátory, kapelu Žižkovanka kolegy moderátora Petra Soviče, a také vás, milé posluchačky a posluchače. Dorazila velká řádka návštěvníků a ti si užili víc než čtyři hodiny v milé společnosti, s živou muzikou a chutnými dobrotami. Celou tu parádu jsme samozřejmě vysílali v přímém přenosu. A abyste také viděli, jak to na oslavě vypadalo, máme pro vás malé foto album. 

Nemohli jste letos za námi do Kojetic přijet? Poslechněte si záznam z celého průběhu oslavy 5. narozenin RD v neděli 15. 6. 2014 od 23:00 hodin nebo příští neděli 22. 6. 2014 od 5:00 hodin.

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...