Radio Dechovka splnilo četné prosby posluchačů! Písničky na přání jsou od ledna do 13 hodin každý den. Nechte zahrát vašim blízkým k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Radio Dechovka: Písničky na přání každý den!120 minut vám budeme hrát na přání od pondělí do neděle. Vaše vzkazy, gratulace a pozdravy vyřizujeme vždy mezi 11. a 13. hodinou. Objednávat můžete e-mailem, telefonicky i prostřednictvím sms.

Naši moderátoři vám hrají, na co si jen vzpomenete. Navíc ke každé písničce připojí vaše věnování, vzkaz či třeba gratulaci. Radio Dechovka teď vyslyšelo vaše přání a každý den přidalo jednu hodinu vašich gratulací navíc.

Muziku si můžete objednávat kdykoliv na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Během samotného vysílání pak volejte přímo do studia na telefon 311 280 280.

Hrajeme na vaše přání! Na Radiu Dechovka.

 

 


Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...