Radio Dechovka má nové moderátory z řad Policie ČR! Policisté v našem vysílání radí a varují před riziky, podvodníky a záludnostmi všednodenního života. V průběhu pořadu můžete zavolat do studia a požádat policisty o radu.

75Každou lichou středu od 10:00 do 11:00 je pro vás připravena premiéra pořadu "Možná přijde i podvodník aneb Policie ČR radí". Policistů ve studiu se můžete ptát na vše, co vás trápí a s čím potřebujete poradit, a to e-mailem nebo telefonicky.

Kromě vašich dotazů informují policisté o aktuálních tématech, varují před riziky, podvodníky a nabízejí způsoby řešení nejrůznějších kritických situací.

Policii ČR můžete psát kdykoliv na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  . Během samotného vysílání pak volejte přímo do studia na telefon 311 280 280.

Více také na oficiálním webu Policie ČR ZDE.

Na Radiu Dechovka vám pomáháme zvládnout všednodenní starosti, protože my jsme vaše rodina!

 

 


Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...