Sezóna chřestu je tady! Český chřest byl a je ve světě vždy pojmem a známkou té nejvyšší kvality. A tento čtvrtek 28. 4. 2016 z něj nabídne ty nejlepší recepty šéfkuchař Radek Benetka. Od 13 hodin.

kuchar benetka na RDPan Radomír Benetka získal bohaté zkušenosti v kuchyních luxusních pražských hotelů, jako například v Radisson SAS Alcron Hotelu, kde pracoval pod vedením Zdeňka Pohlreicha, v hotelu Renaisance, Marriott, Kings Court, Don Giovanni, Boscolo Prague,Barceló Cluster Prague,Holiday Inn CC Prague. Cenné zkušenosti nasbíral i v zahraničí v irských a skotských hotelích řetězce Radisson SAS a Surfers Paradise JW Marriott Australia.

Během své dlouholeté praxe získal prestižní ocenění, např. The Presidents Award (Radisson SAS) nebo Manager Roku (Marriott).

Jak nejlépe upravit chřest, jehož sezóna je v plném proudu, si s ním bude na Radiu Dechovka povídat Petr Sovič.

Hezký poslech.

 

 ikona pdfRecepty si můžete stáhnout v PDF.

 

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...