Pořady: Detaily o jednotlivých relacích

header-zeptejte-se-reditele

Každý čtvrtek od 10:00 hodin odpovídá na Vaše dotazy a informuje o dění v Radiu Dechovka ředitel rádia - Roman Culek.

150624-autobazar frPotřebujete něco prodat nebo naopak koupit za rozumné peníze? V tom případě si nalaďte naše vysílání každou středu a pátek mezi 14:00 a 15:00, kdy přichází na řadu Bazar Radia Dechovka.

Radio Dechovka: Táborový oheň

Každý večer od 20:00 hodin hrajeme písničky od táborového ohně. Šedesátiminutový hudební speciál vám připomíná melodie, které znáte z vandrů, festivalů a potlachů.

Radio Dechovka: Hospodská zábava

Každý večer po desáté vysíláme s hvězdičkou – jen pro dospělé! Pokud vám není cizí košilatý humor, poslechněte si denně od 22:00 hodin Hospodskou zábavu.

header-old-country-polka-time

Poslechněte si pořad Old Country Polka Time, který v USA vysílají pro české imigranty krajané Jana a Libor Vítů.


liborjana vitu old country polkaHrají známé české písničky s věnováním a navrací tak krajanům vzpomínky na jejich rodnou zem.

Jejich pořad si můžete pustit na Radiu Dechovka vždy v noci z pátku na sobotu v 01:00 hodinu a v repríze potom v sobotu a v neděli v 11:00 hodin. Současně je pořad vysílán i na michiganském rádiu v USA,  se kterým Vítů taktéž spolupracují a šíří tak českou dechovku v Americe.

"Jsme oba - Libor i já rození Moraváci , já od Hodonína a Libor z Kuželova. Než jsme přišli sem (žijeme zde 45 let), žili jsme a pracovali 8 let na Slovensku v Banske Štiavnici, takže nám Slovenština nedělá problémy. Máme spoustu známých muzikantů, kteří tu u nás vystupovali a zásobili nás muzikou. Také jsme si obstarali hodně sami a díky Evě a Vaškovi, kteří nám doplnili naši sbírku nádhernou hudbou, můžeme hrát a hrát. Jen naši posluchači mají rádi ty "staré", které znají online kasina. Když posloucháme vaše Radio Dechovka, tak je to jako doma. Naše rodina žije na Slovensku i na Moravě. Jsme moc rádi, že se vám to líbí, a že s námi chcete spolupracovat. Jsme už staří, ale snad  ještě chvili budeme rozdávat lidem radost a usměvy!"

 

Jejich stránky si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

A DOST vizual linka

Spotřebitelský magazín A DOST! a moderátor Jan Tuna na Radiu Dechovka. Každou sobotu a neděli od 10 hodin uslyšíte, jak dopadly testy výrobků a dozvíte se rady, jak nenaletět na triky obchodníků.

Radio Dechovka: Kulturní servis

Kam vyrazit za kulturou? Poradíne Vám! Naše tipy si poslechněte každý všední den v 7:45. Kulturní tipy jsou dále vysílány po celý den.

Radio Dechovka: Písničky na přání

Každý den hodinu před polednem vám hrajeme 60 minut na přání. Vaše vzkazy, gratulace a pozdravy vyřizujeme mezi 11. a 12. hodinou. Objednávat můžete e-mailem i telefonicky.

Radio Dechovka: Orchestrální hodinka

Pravidelný pořad v programu Radia Dechovka. Denně v 19:00 hodin začíná půlhodinka plná výhradně orchestrálních skladeb.

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...