Koncerty a festivaly: Snímky z nejrůznějších akcí

Radio Dechovka: Jaro 2010 – Hudební vystoupení a další akceJaro 2010 přineslo mnoho příjemných hudebních zážitků. Z některých akcí už jsme fotografie zveřejnili dříve, teď rozšiřujeme naší galerii o snímky z několika dalších událostí. Jistě si je rádi prohlédnete.

Radio Dechovka: Dechovky 21. stoletíProhlédněte si stručný fotoreport Karla Novotného z festivalu Dechovky 21. století, který se uskutečnil v pátek 26. března 2010 v Žirovnici. Vystupovaly zde Viktorky a také dechová hudba Vysočanka.

Radio Dechovka: SlaKreBi Band 10.10.2009První vlaštovka do naší galerie přilétla od kapely SlaKreBi Band. Ta se chce pochlubit fotografiemi ze svého vystoupení v Roztokách u Semil.

Radio Dechovka: Střítežské setkání heligonkářůV sobotu 8. května 2010 se ve Stříteži u Dolních Kralovic na Benešovsku uskutečnil 5. ročníku setkání heligonkářů. Jak celá akce probíhala nám prostřednictvím fotografií i několika slov přiblížil Karel Novotný.

Radio Dechovka: Loštická Veselka a Šohajka 17.1.2010Kapely Loštická Veselka a Šohajka vystupovaly 17. ledna 2010 v Lošticích na autorském koncertu. Prohlédněte si několik fotografií z vydařené akce.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...