Vaše foto: Fotografie z vašeho okolí

carousel-novelogo2Logo Radia Dechovka se začíná objevovat na automobilech, prodejnách i vedle populárních osobností. Prohlédněte si na fotografiích, kam všude si naši milí posluchači - fanoušci vylepili samolepky prvního dechovkového radia.

140627-kabes-narozeninyNa oslavách 5. narozenin Radia Dechovka fotografoval také posluchač Josef Kabeš. Za zaslání snímků děkujeme!

140627-jirina vavrovaSvé snímky z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám poskytla i posluchačka Jiřina Vávrová. Z našeho vysílání ji znáte také jako naši "kojetickou spojku". Děkujeme!

140620-horak-foto frontFotografie z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám zaslal také posluchač Oldřich Horák z Dolní Branné. Také jemu za obrazové příspěvky děkujeme!

140618-naroz-borkovicFotografie z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám zaslal také věrný posluchač Tomáš z Borkovic. Děkujeme!

140614-milan-frontOslavy pátých narozenin Radia Dechovka navštívily v Kojeticích v sobotu 14. června stovky lidí. Jeden z věrných posluchačů Milan z Jižního Města poslal i několik snímků, které svým fotoaparátem pořídil.

Radio Dechovka: Máme radost, když vidíme radost: KristiánSeznamte se s Kristiánem. Jeden z nejmladších posluchačů RD se statečně pere s osudem. Velmi nás těší, že mu naše vysílání dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 23:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 23:00 do 00:00 hodin
Svět dechovky –
velké dechové orchestry

Radio Dechovka: Svět dechovky
Radio Dechovka: Václav Hlaváček
Kapelník Krajanky Václav Hlaváček uvádí hodinový pořad.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...