Soutěže: Vyhrávejte s Radiem Dechovka

MedAll 2 frontNa Radiu Dechovka jste mohli soutěžit o přístroj světelné terapie Bioptron MedAll od společnosti Zepter. Vyhrál ho pan Jiří J. z Teplic. Gratulujeme!

140513-soutez-vosto5-01Na Radiu Dechovka budeme soutěžit o vstupenky na představení Divadla VOSTO5 Dechovka! AKTUALIZOVÁNO: jména výherců.

3 front

Výhercem pobytu pro dvě osoby na Chatě Povydří se dnes stal pan Pavel P. z Prahy 10. Do studia se sice dovolal jako druhý v pořadí, ale jako první správně odpověděl na soutěžní otázku. Gratulujeme!

prapra17Ve čtvrtek 20.března 2014 se bude konat 3. jarní koncert Dechového orchestru Pralinka Praha. O vstupenky jsme soutěžili ve vysílání Radia Dechovka. Podívejte se, kdo měl největší štěstí a vyhrál.

kyzivati 2012 titlJeště nemáte na sobotu 13. července plány? Vypravte se na 10. přehlídku dechových hudeb v Bystřici u Libáně. Dvě volné vstupenky může vyhrát jeden posluchač už v pondělním vysílání Radia Dechovka. Poslouchejte a vyhrávejte.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:


Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...